נתיבות דיגיטל

נתיבות דיגיטל

בתי קפה בנתיבות

מחפשים בית קפה בנתיבות? בעמוד זה תמצאו בתי קפה כשרים ומומלצים בנתיבות.

קסם אוזן נתיבות

בית קפה קסם אוזן

בקסם מתמחים בקינוחים מודרניים המבוססים על הפטיסרי הצרפתי הקלאסי תוך שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר ושמירה על הסטנדרט האירופאי המוקפד.
קסם אוזן נתיבות
קסם אוזן

כתבות על בית קפה בנתיבות

בתי קפה בנתיבות
בתי קפה בנתיבות
בית קפה בנתיבות
בית קפה בנתיבות
בתי קפה מומלצים בנתיבות
בתי קפה מומלצים בנתיבות

לכל הכתבות בנושא בתי קפה >>

מחירי בתי קפה בנתיבות

  • נס קפה 17 - 11 ₪
  • אספרסו 15 - 8 ₪
  • ארוחת בוקר 65 - 40 ₪
  • קפה ומאפה 25 - 15 ₪
  • כריך חביתה 65 - 40 ₪
  • סלט חלומי 60 - 35 ₪
  • טוסט 45 - 35 ₪

למחירון בתי קפה המלא >>

מידע על בתי קפה בנתיבות

בתי קפה בנתיבות

אוהבים לשבת בבתי קפה, לצאת לדייטים או להתפנק בארוחת בוקר טובה?  ואולי בא לכם קצת לשבור שגרה ולעבוד מהבית קפה השכונתי? ריכזנו עבורכם את כל בתי קפה המומלצים של נתיבות.

בתי קפה מומלצים בנתיבות

בית קפה בנתיבות שמכבד את עצמו צריך להיות נקי ומסודר, ושהשרות בו יהיה יוצא מן הכלל, בית קפה מומלץ בנתיבות לא חייב להגיש רק משקאות חמים וקפה. ישנם המון בתי קפה בנתיבות שמגישים ארוחות בוקר טעימות במיוחד לצד שתייה חמה/קרה. כל אלו מצביעים על בית קפה איכותי ומומלץ שכיף לשהות בו וחויית הלקוח היא ברמה גבוהה.

כמה עולה ישיבה בבית קפה בנתיבות ?

כיום עם כל כך הרבה בתי קפה בעיר נתיבות שרק גדלה ומתפתחת, נפתחים עוד ועוד בתי קפה בנתיבות .. לכן המחיר משתנה ממסעדה מבית קפה לבית קפה, לדוגמא: אם נישב בבית קפה עלות קפה הפוך סטנדרטי יעלה בין 8 ל 15 ₪. ואילו בבית קפה בוטיק קפה מסוג זה יעלה בין 10 ל 17 ₪ באופן כללי מחירי בתי קפה בנתיבות לא יקרים כל כך, ולא נקרע הכיס כשאתה יוצא לשבת עם משפחה או חברים בבית קפה. לסיכום המחיר משתנה בסוג האוכל שאותו אתם מזמינים מבית קפה לבית קפה.

בית קפה בנתיבות

לכל בית קפה באינדקס העסקים של נתיבות דיגיטל הקמנו עמוד עסקי עם תיאור בית קפה, שעות פתיחה, טלפון של הבית קפה, דפים חברתיים מקושרים, דרכי הגעה ועוד.. באמצעות כפתור הטלפון בעמוד העסק ניתן להתקשר לבית קפה ולהזמין את המנה הרצויה שבחרנו, לבצע משלוח או טייק אוואי. בנוסף ניתן להתקשר ולברר אודות מנות ההגשה, תפריטים, כשרות המקום, ועלות של מנות פתיחה ומנות עסקיות.

אנשים חיפשו בנוסף

שתפו עם חברים

נתיבות דיגיטל