מתווכים בנתיבות

מחפשים לקנות/למכור דירה בנתיבות, לשכור או להשכיר דירות בנתיבות משרדים ומחסנים, בעמוד זה תוכלו למצוא את מיטב משרדי התיווך והמתווכים בנתיבות.

תיווך קרני ראם נתיבות
תיווך קרני ראם
אפיקי הנגב
אפיקי הנגב

תיווך קרני ראם

משרד התיווך קרני ראם מתמחה בנדל"ן בעיר נתיבות עם ניסיון של 15 שנים בהצלחה מרובה ישנם מאות המלצות מאנשים טובים שסגרו עסקאות בהצלחה.. ומה שיותר חשוב בשמחה. אצלנו אפשר למצוא פתרונות לכל ערוצי הנדל"ן.. "אפשר לשאול את מי שכבר ניסה"
אפיקי הנגב

אפיקי הנגב נדל"ן ויזמות

חברת אפיקי הנגב מתמחה במתן פתרונות מגוונים בתחום הנדל"ן, בדגש על ליווי מלא בתהליכי איתור והתאמת הנכס הפוטנציאלי.

כתבות על מתווכים בנתיבות

מתווכים בנתיבות
מתווכים בנתיבות
איך לבחור משרד תיווך טוב
איך לבחור משרד תיווך טוב?
מתווכים בנתיבות
המדריך המלא לקניית דירה

מחירון מתווכים בנתיבות מומלץ

  • תיווך מכירת דירה 2%
  • תיווך שכירות + מע"מ 117%

למחירון המלא בנושא מתווכים >>

מידע על מתווכים בנתיבות

משרדי תיווך בנתיבות – למה צריך?

בימינו אנו לכל אדם באפשרותו לפרסם דירה או נכס אחר להשכרה או למכירה, באתרי מכירות בתים וכדומה.. וכל לקוח פוטנציאלי יכול לחפש בעצמו בין מגוון דירות למכירה, אם זה מה שהוא מחפש.. פה נכנסו משרדי התיווך לעניין כדי לעזור ללקוח למצוא דירה שקרובה אליו, או להיפך למכור את הדירה שלו מבלי  שהלקוח יתעסק במכירה של הבית. על ידי משרד תיווך מקצועי, ניתן למכור את הבית בקלות וכך כולם נהנים מהעסקה, הלקוח מכר את הבית, הדייר החדש נכנס, ומשרד התיווך קיבל עמלה על העבודה שעשה.

איך מוצאים משרד תיווך מקצועי בנתיבות?

כל מה שעליכם לעשות הוא להיכנס לדף מתווכים בנתיבות באתר נתיבות דיגיטל ולמצוא משרד תיווך שמתאים לצרכים שלכם, באתר תוכלו למצוא מתווכים בנתיבות לפי מחיר, מיקום, זמינות, חוות דעת ביקורות של לקוחות ועוד..

כמה עולה מתווך בנתיבות?

מחיר מתווך בנתיבות מושפע מחתימת ההסכם בין הלקוח למתווך על פי אחוזי מכירה מסך העסקה  לדוגמא, אם הבית עולה שני מיליון והמתווך סגר עם בעל הבית שברגע שהבית יימכר הוא יקבל עמלה של 2 אחוזים, אזי שבשעת מכירת הבית המתווך יקבל עמלה על סך 20 אלף שקלים וכן הלאה. . לרשימה המלאה לגבי מחירון מתווכים לחצו כאן.

אנשים חיפשו בנוסף

שתפו עם חברים

נתיבות דיגיטל