סושי נתיבות

מחפשים מסעדת סושי בנתיבות, לשבת עם המשפחה חברים ואפילו לצאת לדייט? בעמוד הזה תוכלו למצוא את הסושיות המומלצות בנתיבות.

גויה נתיבות
גויה נתיבות
גויה נתיבות

גויה נתיבות

גויה סושי בר נתיבות - מסעדה אסייתית כשרה המציעה סושי טרי ואיכותי באווירה משפחתית ואינטימית. קייטרינג משלוחים ועוד..

כתבות על סושי בנתיבות

סושי נתיבות
סושי נתיבות
משלוחי סושי נתיבות
משלוחי סושי נתיבות
מסעדת סושי מומלצת בנתיבות
מסעדת סושי מומלצת בנתיבות

לכל הכתבות בנושא סושי >>

מחירי סושי בנתיבות

  • קומבו 24 יחידות 170 - 250 ₪
  • רול 6 יחידות 25 - 75 ₪
  • רול 8 יחידות 55 - 100 ₪

למחירון המלא בנושא סושי >>

מידע על סושי בנתיבות

סושי נתיבות

אוהבים לאכול אוכל רחוב, אוכל מהיר? אולי אתם בכלל אוהבים לבשל בבית..  ואולי בא לכם רק משהו זריז ומשביע באמצע יום עבודה? ריכזנו עבורכם את כל מסעדות הסושי הכי שוות של נתיבות.

כולנו יודעים להכין אוכל בבית ואפילו אולי שרפנו מטבח או שניים, אבל אין כמו החוויה של לשבת אחרי יום עבודה ארוך עם החברים, או בת הזוג במסעדה שאתה אוהב, ולקבל פינוק עד השולחן, הפינוק שבעובדה שלא צריך לבשל או לנקות את המטבח, ושיש מישהו שמגיש לך את האוכל, מעצימה את חווית הישיבה במסעדה וכל אלה הופכים לחוויה אחת מושלמת.

סושי נתיבות

מסעדת סושי בנתיבות שמכבדת את עצמה צריכה להיות נקייה ומסודרת, ושהשרות בה יהיה יוצא מן הכלל, מסעדת סושי מומלצת בנתיבות לא חייבת להיות מסעדת בוטיק שמגישה רק מאכלי יוקרה: מסעדת סושי מומלצת היא סושיה שהלקוחות נהנים לשהות ולאכול בה, וכך הם ממליצים לחברים ולקרובי המשפחה על השירות הטוב שקיבלו.

כמה עולה סושי בנתיבות?

כיום עם כל כך הרבה מסעדות סושי בעיר בנתיבות שרק גדלה ומתפתחת, נפתחות עוד ועוד מסעדות סושי בנתיבות.. ישנם המון מסעדות סושי, ולכן המחיר משתנה ממסעדה למסעדה, המחיר במסעדת סושי בנתיבות אמורה לעלות בין 70 ל 150 ₪. באופן כללי מחירי סושיות בנתיבות לא יקרות כל כך, ולא נקרע הכיס כשאתה יוצא לשבת עם משפחה או חברים במסעדה. לסיכום המחיר משתנה בסוג האוכל שאותו אתם מזמינים ממסעדה למסעדה.

משלוחי סושי נתיבות

לכל סושי בפורטל העסקים של נתיבות דיגיטל הקמנו עמוד עסקי עם תיאור המסעדה, שעות פתיחה, טלפון של המסעדה, דפים חברתיים מקושרים, דרכי הגעה ועוד.. באמצעות כפתור הטלפון בעמוד העסק ניתן להתקשר למסעדת הסושי ולהזמין את המנה הרצויה שבחרנו, לבצע משלוח או טייק אוואי. בנוסף ניתן להתקשר ולברר אודות מנות ההגשה, תפריטים, כשרות המקום, ועלות של מנות פתיחה ומנות עסקיות.

אנשים חיפשו בנוסף

שתפו עם חברים

נתיבות דיגיטל