עיסוי בנתיבות

מחפשים עיסוי בנתיבות, מסאז מפנק בנתיבות אחרי יום עבודה קשה? בעמוד זה תמצאו מגוון מעסים ומעסות בנתיבות.

מעיין ניילס לק ג'ל נתיבות
מעיין ניילס
ליאור ביוטי
ליאור ביוטי
מעין ניילס

מעיין ניילס

היי כאן מעיין ניילס מניקוריסטית צעירה, בעלת קליניקת לק גל בנתיבות, מאוד אוהבת את תחום הלק ג׳ל ונהנית להוציא לקוחות מרוצות, אם גם את רוצה לצאת מרוצה שלחי הודעה ונקבע לך תור בהקדם💗

Nails belle

מכון היופי של שרה בוחבוט לטיפוח הציפורניים והגבות . -קורסים לק ג`ל -השתלמות ציפורניים -בנייה בגיל חדשה -מבנה אנטומי -לק ג`ל ידיים -מניקור רוסי -לק ג`ל רגליים -עיצוב ושיקום גבות

ליאור ביוטי

קוסמטיקאית מוסמכת pme מבית חוה זינגבוים, טכנאית לבניית ציפורניים ולק ג׳ל. * לק ג׳ל +מניקור יסודי, מבנה אנטומי, חיזוק הציפורן באקריל, בנייה בפוליג׳ל, השלמת ציפורניים שבורות. * עיצוב ושיקום הגבות, צביעת גבות, צביעת ריסים, שפם, הרמת ריסים, הרמת גבות. * שעוות גוף ופנים. * טיפולי פנים הכוללים עיסוי פנים מפנק! * עיסוי באבנים חמות, עיסוי רגליים.

כתבות על עיסוי בנתיבות

עיסוי בנתיבות
עיסוי בנתיבות
מסאז בנתיבות
מסאז בנתיבות
מעסות בנתיבות
מעסות בנתיבות

לכל הכתבות בנושא עיסוי >>

מחירי עיסוי בנתיבות

  • עיסוי קלאסי שעה 150 - 300 ₪
  • עיסוי שוודי שעה 200 - 350 ₪
  • רפקלקסולוגיה שעה 200 - 350 ₪
  • עיסוי אבנים חמות שעה 200 - 350 ₪
  • עיסוי הריון שעה 250 - 400 ₪

מידע על עיסוי בנתיבות

עיסוי בנתיבות

בדור של ימינו המודעות ליופי טיפוח וסטייל גוברת מיום ליום, בין אם זה טיפוח פנים או שאר הגוף רובינו מודעים ורוצים להראות תמיד נינוחים ויפים. חלק מאיתנו עובדים קשה ושגרת היום מעמיסה עלינו ונוצרים לחצים בחלקים מסויימים בגוף, לכן מתאים שנילך אחת לשבועיים לעיסוי מקצועי מבעל/ת מקצוע אשר יטפל בנו וישחרר את גופינו מכל הלחצים של מהלך החודש.

ריכזנו עבורכן את כל מכוני המסא'ז והעיסויים בנתיבות הכל במקום אחד.

בכל עמוד של עיסוי ומסאז בנתיבות תוכלו למצוא מידע רב בנושא עיסוי בנתיבות, כתבות על שחרור הגוף ועוד.. כמו כן בכל עמוד פירטנו את כל המידע הנחוץ של אותו עסק כגון: טלפון לבעלת העסק, כפתור ווטסאפ, עמודי פייסבוק ואינסטגרם של הקליניקה/ מעסה, שעות פעילות דרכי הגעה ועוד..

מעסה מקצועי בנתיבות

כל מה שעליכם לעשות הוא להיכנס לדף עיסוי בנתיבות באתר נתיבות דיגיטל ולראות איזה מעסה מתאימה לצרכים שלכן, באתר תוכלו למצוא מעסים בנתיבות על פי מיקום, זמינות, חוות דעת ביקורות של לקוחות ועוד..

מחירי מעסים בנתיבות

מחיר של עיסוי בנתיבות תלוי – באיזה שעה ביום, והאם מדובר במעסה מקצועית שעוסקת בתחום המון שנים, או שמא מדובר בבחורה צעירה חסרת ניסיון לדוגמא, המחיר לעיסוי בנתיבות בשעות העבודה המקובלות אצל מעסה מקצועית ינוע בין 150 – ל ₪200 לשעה. ואילו מחיר לטיפול אצל בונת ציפורניים מתחילה ינוע בין 100 ל-150 ש"ח. לסיכום המחיר משתנה ממעסה למעסה ונתון לשינוי.

מעסה מומלצת בנתיבות

לכל מעסה בפורטל העסקים של נתיבות דיגיטל הקמנו עמוד עסקי עם תיאור העסק, שעות פתיחה, טלפון של העסק, דפים חברתיים מקושרים, דרכי הגעה ועוד.. באמצעות כפתור הטלפון בעמוד העסק ניתן להתקשר למעסה המבוקש ולברר אחר מחירים, לבצע הזמנה ולסגור מקום.

אנשים חיפשו בנוסף

שתפי עם חברות

נתיבות דיגיטל