פלאפל נתיבות

פלאפל בנתיבות הוא אחד המאכלים שנתיבותים אוהבים לאכול. יש הרבה מסעדות פלאפל בנתיבות המציעות סוגים שונים של פלאפלים ועוד מנות מיוחדות.

קרניבורגר בר נתיבות
קרניבורגר נתיבות
פיצה סחבק נתיבות

מאור דיגיטל

מאור דיגיטל הינו משרד הנותן שירותים בדיגיטל, מתמחים בניהול קמפיינים חכמים בפייסבוק ואינסטגרם.

כתבות על פלאפל בנתיבות

פלאפל נתיבות
פלאפל נתיבות
איך להכין פלאפל בנתיבות
איך להכין פלאפל בנתיבות
פלאפל מומלץ בנתיבות
פלאפל מומלץ בנתיבות

לכל הכתבות בנושא פלאפל >>

מחירי פלאפל בנתיבות

  • מנת פלאפל בפיתה ₪15
  • מנת פלאפל בבאגט ₪25
  • צלחת פלאפל ₪35

למחירון המלא של פלאפל >>

מידע על פלאפל בנתיבות

פלאפל בנתיבות

אוהבים לאכול פלאפל, אוכל מהיר? אולי אתם בכלל אוהבים לבשל בבית..  ואולי בא לכם רק משהו זריז ומשביע באמצע יום עבודה? ריכזנו עבורכם את כל הפלאפלים  הכי שווים של נתיבות.

כולנו יודעים להכין אוכל בבית ואפילו אולי שרפנו מטבח או שניים, אבל אין כמו החוויה של לשבת אחרי יום עבודה ארוך עם החברים, או בת הזוג במסעדה שאתה אוהב, ולקבל פינוק עד השולחן, הפינוק שבעובדה שלא צריך לבשל או לנקות את המטבח, ושיש מישהו שמגיש לך את האוכל, מעצימה את חווית הישיבה במסעדה וכל אלה הופכים לחוויה אחת מושלמת.

פלאפל מומלץ נתיבות

מסעדת פלאפל בנתיבות שמכבדת את עצמה צריכה להיות נקייה ומסודרת, ושהשרות בה יהיה יוצא מן הכלל, מסעדת פלאפל מומלצת בנתיבות לא חייבת להיות מסעדת בוטיק שמגישה רק מאכלי יוקרה: מסעדת פלאפל מומלצת היא מסעדה שהלקוחות נהנים לשהות ולאכול בה, וכך הם ממליצים לחברים ולקרובי המשפחה על השירות הטוב שקיבלו.

כמה עולה פלאפל בנתיבות?

כיום עם כל כך הרבה מסעדות בעיר נתיבות שרק גדלה ומתפתחת, נפתחות עוד ועוד מסעדות פלאפל בנתיבות.. ישנם המון מסעדות פלאפל, ולכן המחיר משתנה ממסעדה למסעדה, המחיר במסעדת פלאפל בנתיבות אמורה לעלות בין 10 ל 50 ₪. באופן כללי מחירי פלאפל בנתיבות לא יקרות כל כך, ולא נקרע הכיס כשאתה יוצא לשבת עם משפחה או חברים במסעדה. לסיכום המחיר משתנה בסוג האוכל שאותו אתם מזמינים ממסעדה למסעדה.

משלוחי פלאפל בנתיבות

לכל פלאפל בפורטל העסקים של נתיבות דיגיטל הקמנו עמוד עסקי עם תיאור המסעדה, שעות פתיחה, טלפון של המסעדה, דפים חברתיים מקושרים, דרכי הגעה ועוד.. באמצעות כפתור הטלפון בעמוד העסק ניתן להתקשר למסעדה ולהזמין את המנה הרצויה שבחרנו, לבצע משלוח או טייק אוואי. בנוסף ניתן להתקשר ולברר אודות מנות ההגשה, תפריטים, כשרות המקום, ועלות של מנות פתיחה ומנות עסקיות.

אנשים חיפשו בנוסף

שתפו עם חברים

נתיבות דיגיטל