5 דברים שחשוב לבדוק לפני הזמנת מדביר בנתיבות

החיים בנתיבות נעימים מאוד. העיר מתפתחת, הקהילה מגובשת, ההזדמנויות בכל התחומים הולכות ומתרבות, ועוד מרכיב חשוב באיכות החיים הוא רמת השירות הגבוהה בכל התחומים. בהתאם, גם כשנוצר צורך בשירות של מדביר אין סיבה להתפשר על פחות מהטוב ביותר. בפרט מומלץ לבחון את 5 הדברים הבאים:

1. ניסיון ספציפי

המפתח העיקרי לשירות איכותי בתחום ההדברה הוא ניסיון. מדביר שכבר התמודד בהצלחה עם בעיות דומות לאלה שאתם מתמודדים איתן יעזור גם לכם לחזור לשגרה האהובה, ובזמן קצר ככל האפשר. מדבירים ותיקים יודעים גם להתמודד עם מגבלות הנובעות מאופי השטח שבו נדרשת הדברה, וכמו כן הם מיומנים מאוד ולכן הסיכוי לטעויות אפסי. מומלץ לבחון לא רק את הניסיון הכולל, אלא גם את זה הספציפי. כלומר, אם אתם צריכים למשל הדברת פשפשי מיטה, בקשו מכל מדביר העיר לספר לכם בכמה מקרים הוא חיסל את החרקים מוצצי הדם האלה.

2. שיטות עבודה מתקדמות

הדבר השני שחשוב לבדוק כשמזמינים שירות הדברת מזיקים הוא מהן שיטות העבודה שבהן שולטת החברה שמציעה לעזור לכם. כדאי לדעת שלצד הריסוס המסורתי, יש עוד אופציות לסלק חרקים, מכרסמים ושאר מזיקים מהבית, המשרד, החנות וכו'. ישנן מלכודות, ישנה הדברה ביולוגית, עוד אופציה היא פיזור מיקרו קפסולות ובתוכן חומר שמהווה רעל עבור החרק, וזוהי רק רשימה חלקית.

לחברה ששולטת במגוון דרכי פעולה יש מקסימום חופש בחירה, ולכן היא יכולה להתאים באופן מושלם את העבודה אצלכם למאפיינים הספציפיים של המקום ושלכם.

3. חומרים ידידותיים לסביבה ולבני אדם

עוד שיקול מרכזי בבחירת מדביר בנתיבות הוא החומרים שבהם הוא משתמש לצורך חיסול המפגע. חומרים מתקדמים וידידותיים לסביבה מהווים יתרון של ממש, וזאת משתי סיבות עיקריות: קודם כל, הסיכוי שלכם ייגרם נזק הופך לאפסי, ובנוסף תוכלו לשהות בבית בזמן ההדברה או לכל הפחות לצאת ממנו לפרק זמן קצר בלבד. שנית, במאה ה-21 כבר ברור לכולנו שאם לא נשמור על כדור הארץ, לא נוכל להמשיך לחיות עליו כפי שהתרגלנו, ברמת חיים גבוהה, ולכן השיקול האקולוגי רלוונטי לכל החלטה.

4. זמינות

לא משנה אם גיליתם קן צרעות במזגן, המוני תיקנים גרמנים בבר המים, טור נמלים שצועד אל המטבח שלכם, פשפשי מיטה בחדר השינה, כנימות על הצמחים בגינה, פרעושים, ג'וקים או עכבר – בכל מקרה תרצו מן הסתם פתרון מיידי. חברת קסם הדברות מתחייבת לזמינות מוחלטת ולהגעה מהירה 24/7.

5. מחיר

הדברת מזיקים היא לא שירות זול, אבל גם אין סיבה לשלם מחיר יקר מדי עבור בית נקי מחרקים ומכרסמים. למרות הדחיפות, וגם במקרים שבהם הצורך הוא מידי, כדאי לבקש הצעת מחיר מיותר ממדביר אחד. כשמבקשים הצעות מחיר, כדאי גם להקשיב לאנשי המקצוע ולהתרשם ממידת הרצינות שלהם וכמובן לברר איתם את כל הפרטים שהמלצנו לבחון מראש: זמינות, חומרים ידידותיים, שיטות עבודה מתקדמות וניסיון רלוונטי.

שתפו עם חברים
שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בווטסאפ
Picture of על הכותב
על הכותב

מאור בן יעקב - מייסד הפורטל יזם ומומחה לשיווק דיגיטלי לעסקים.

עוד מאמרים שכדאי לקרוא!

משכנתא עבור בעלי נכסים

בשנים האחרונות ישראלים רבים בוחנים אפשרויות שונות של קבלת משכנתא עבור מטרות שונות. האופציה הנדרשת ביותר היא הלוואה לצורך מימון רכישת דירה. רוב הציבור אינו

קרא עוד »
מתנות יום הולדת לקטנטנים

כל ילד בכל גיל מרוצה מהעובדה שהוא מקבל שפע של מתנות לכבוד יום ההולדת שלו. כשמדובר בקטנטנים, בני המשפחה המורחבת והחברים בוחנים כמה וכמה אופציות

קרא עוד »
נתיבות דיגיטל