מתנות יום הולדת לקטנטנים

כל ילד בכל גיל מרוצה מהעובדה שהוא מקבל שפע של מתנות לכבוד יום ההולדת שלו. כשמדובר בקטנטנים, בני המשפחה המורחבת והחברים בוחנים כמה וכמה אופציות ומשתדלים לשלב בין פריטים אשר נחוצים לילדים כמו לדוגמה אופניים, משחקי חשיבה, ספרים, בגדים ליום או בגדים חגיגיים, נעליים ועוד. בסופה של החגיגה כל חוגג נחשף לשפע עצום של מתנות ולכן המגמה של הורים רבים היא לא להשתמש בכל המוצרים בבת אחת כיוון שמדובר בעומס גדול מדי של צעצועים במרחב ולכן בכל פעם הם מוציאים מהארון פריט אחר וכך הנאה של הילד היא מושלמת. 

אחת האופציות המוצלחות ביותר היא לקנות ספרים לפעוטות וזאת לאור הערך המוסף העצום של כל ספר עבור הילדים הקטנים. בגיל הצעיר רוכשים עבורם ספרים קטנים בכריכה קשה שיש בהם תמונות בלבד מתחומי החיים השונים, כמו כלי תחבורה מגוונים, חיות בר, חיות משק, פירות, ירקות מוצרי מזון ועוד. העובדה שהילדים מעלעלים שוב ושוב בספרים האלו מעשירה באופן משמעותי הן את אוצר המילים שלהם והן את ההבנה משהו שמו של כל מוצר, חיה או כלי תחבורה. 

ספרים הם המתנות המועדפות 

כל ספר מעניק ערך מוסף לכל ילד ובכל גיל. זו הסיבה שכאשר מחפשים מתנות יש העדפה לקנייה של ספרים התואמים כל גיל. משלב התמונות עוברים לשלב של דקלומים וסיפורים קצרצרים שבהם הילדים מכירים כבר בעל פה כל מילה ומתי יש להשלים אותה בכיף גדול. 

בבתים רבים אפשר לראות ספריות שיש בהן מדפים עמוסים בספרים מכל הסוגים ובכל הגדלים, הצבעוניות של כל אחד מהם היא מסקרנת ולכן האופציה המיטבית היא לסדר אותם על פי ההתאמה לגילם של הילדים וגם על פי גודלם הפיזי.

בדרך זו קל מאד לילדים לשלוף בכל פעם את הספר האהוב עליהם או ספר חדש שהם מעוניינים לראות את ציוריו ולהקשיב לסיפור שלו ולאחר מכן הם שולפים ספר נוסף ונהנים מכל רגע עם כל אחד מהספרים האלו. 

חגיגת יום ההולדת מגיעה 

לקראת החגיגה יש התלבטויות רבות בנושא מתנות ולכן החשיבה היא לשלב בין הצורך לבין המוצרים המפנקים. קרובי משפחה רבים מחליטים לרכוש בגדים יפהפיים לבנים וגם לבנות עבור היום יום כך שיהיה להם מבחר גדול של מכנסיים / חולצות / שמלות וחצאיות לבנות. בנוסף לכך הם ישמחו לרכוש גם ספרים, צעצועים או משחקים.

המטרה היא לחשוף אותם לתחומי עניין רבים כדי להבין מהם הנושאים המועדפים עליהם כמו פאזלים מתוחכמים, משחקי בנייה מיוחדים כמו לגו על שלביו השונים ועוד. הערך המוסף של המשחקים האלו הוא עצמאות, חשיבה עצמונית, הבנה מעמיקה, שיפור היכולות הטכניות, המוטוריות ועוד. 

בחירה מוצלחת 

לאור העובדה שחתן השמחה מקבל מתנות רבות, תמיד כדאי שיהיה פתק החלפה כדי להחליף מוצר כפול, פריט שהמידה שלו אינה מתאימה לילד ועוד.

שתפו עם חברים
שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בווטסאפ
Picture of על הכותב
על הכותב

מאור בן יעקב - מייסד הפורטל יזם ומומחה לשיווק דיגיטלי לעסקים.

עוד מאמרים שכדאי לקרוא!

משכנתא עבור בעלי נכסים

בשנים האחרונות ישראלים רבים בוחנים אפשרויות שונות של קבלת משכנתא עבור מטרות שונות. האופציה הנדרשת ביותר היא הלוואה לצורך מימון רכישת דירה. רוב הציבור אינו

קרא עוד »
נתיבות דיגיטל