סוגים שונים של אתרי היכרויות, וההבדלים ביניהם

היכרויות מקוונות מגיעות בצורות רבות. אתרים לדייטים, אתרים ממוקדי מערכות יחסים, אתרי היכרויות נישה, אתרים למפגשים ועוד.

כאשר אתם קובעים דייט עם מישהו שפגשתם באתר הכרויות מומלץ, חיוני לנקוט משנה זהירות על ידי קביעת הדייט במקום ציבורי, ועדיף אם תשוחחו קודם בשיחת וידאו.

סוגים של אתרי היכרויות באינטרנט

יש סוגים רבים של היכרויות מקוונות, תלוי מה אתם מחפשים להפיק מהחוויה. בכול מקרה, אתם יכולים לשקול כל אחת מהאפשרויות הבאות.

  • אתרי דייטינג באינטרנט

באתרים רבים יש מסד נתונים של אנשים שרוצים לצאת עם אחרים לדייט. באתרים אלה ייתכן שתוכלו לעיין בפרופילים השונים או למלא שאלון שיחבר אתכם עם פרופילים המתאימים לכם. לאחר שיצרתם קשרים, תוכלו לפנות אליהם, או להיפך. יש אתרים המציעים שאלונים או מבחני תאימות.

אתרים אלה מציעים לעתים ניסיון בחינם, אבל נועלים את תכונות הפרימיום הכוללות תכונות כגון sms, שיחות וידאו או חיבור עם התאמות נוספות, מאחורי חומת תשלום. אנשים שלא רוצים להוציא כסף על אתר היכרויות, עשויים לנסות אפליקציות היכרויות בנייד.

  • אתרי היכרויות ליצירת קשרים ארוכי טווח

באתרים הממוקדים ביצירת מערכות יחסים ארוכות טווח, תידרשו למלא שאלון על האישיות, התחביבים ותחומי העניין שלכם, כמו גם מאפיינים רצויים בבן הזוג, מקום המגורים, והאם תהיו מוכנים לעבור דירה וכן הלאה. לאחר מכן האתר ישווה בין התשובות שלכם לאלה של אחרים כדי לספק לכם רשימה של התאמות פוטנציאליות, כך שתוכלו ליצור קשר עם האנשים הללו.

  • אתרי היכרויות נישה

אתרי נישה עשויים להתמקד במאפיינים או בתחומי עניין ספציפיים, למשל דת מסוימת, תחביבים, טווחי גילאים וסגנונות יחסים, כמו למשל אישה שמחפשת לעצמה דדי שוגר, או אנשים שמחפשים מערכת יחסים פוליאמורית.

עבור אנשים המחפשים סוג מסוים של בן זוג או של מערכת יחסים, אתרי הנישה האלה יכולים להציע דרך לפגוש אנשים עם תכונות משותפות. השימוש באתרים אלה קלים וממוקדים יותר מאשר חיפוש באתרי היכרויות הכלליים.

  • קבוצות מפגש (Meet-Up Groups)

אתרים אלה עשויים לאפשר לכם להירשם למפגשים מקומיים בהתאם לתחומי העניין שלכם. תוכלו לגלול באתר בין האירועים והקבוצות המתרחשים באזורכם ולשלוח בקשה להצטרף.

קבוצות מפגש עשויות להתמקד בטיולים חברתיים, באירועי ספורט, בפעילות רוחנית או בנושאים הקשורים לבריאות הנפש. מפגש עם קבוצה הממוקד בנושא שנקבע מראש, עשוי לעזור לכם לפגוש אנשים חדשים באווירה נינוחה ובאופן אישי, תוך כדי שאתם מעורבים בפעילות שחביבה עליכם. השיחות במפגשים אלה הן בדרך כלל נעימות, בעיקר בזכות תחומי העניין המשותפים. לעתים, מנהל האירוע יכול להוביל את השיחה ולהתחיל בפעילויות לחיבור בין האנשים ולשחרור האווירה.

  • אפליקציות היכרויות

יש היום שפע של אפליקציות היכרויות לסמארטפון והן עשויות להיות זמינות למגוון העדפות של דייטינג. אפליקציות אלה פופולריות יותר בקרב הצעירים, ועבור אנשים רבים הן יכולות להציע סיכוי משמעותי יותר להתאמה.

שתפו עם חברים
שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בווטסאפ
Picture of על הכותב
על הכותב

מאור בן יעקב - מייסד הפורטל יזם ומומחה לשיווק דיגיטלי לעסקים.

עוד מאמרים שכדאי לקרוא!

משכנתא עבור בעלי נכסים

בשנים האחרונות ישראלים רבים בוחנים אפשרויות שונות של קבלת משכנתא עבור מטרות שונות. האופציה הנדרשת ביותר היא הלוואה לצורך מימון רכישת דירה. רוב הציבור אינו

קרא עוד »
נתיבות דיגיטל