החשש מהסלמה בדרום: חסימות הצירים יימשכו גם היום

המתיחות ביישובי הדרום נמשכת: המועצות האזוריות בעוטף עזה הודיעו לתושביהם כי גם היום יימשכו חסימות הצירים ותנועת הרכבות תושבת | אלו הכבישים שיישארו סגורים בדרום

המתיחות בדרום בעקבות מעצר בכיר הג'יהאד בשומרון: אתמול (שלישי) בצה"ל קיבלו החלטה לאחר הערכת מצב באוגדה שהתקיימה במהלך הלילה שלאחר מעצרו של מנהיג הגא"פ בשומרון, לפיה יש לחסום צירים בעוטף – כאלו שסומנו כמטרה לירי צליפה או נ"ט על מנת לפגוע באזרחים ישראלים, מתוך רצון לנקום על התקרית הלילה בג'נין.

בהערכת מצב שהתקיימה באוגדת עזה הבינו שהגא״פ מעוניין להוציא אירוע ירי, צליפה או נ״ט, בנוסף לאפשרות של ירי רקטי. זאת הסיבה העיקרית לחסימות הצירים, מתוך מדיניות של לקיחת 0 סיכונים, גם במחיר של שיבוש שיגרת החיים.

אתמול בערב המועצות האזוריות בעוטף עזה הודיעו לתושביהם כי חסימות הצירים יימשכו גם היום כמו כן, תופסק תנועת הרכבות בין אשקלון לנתיבות גם מחר (חמישי). "לאחר הערכת מצב שהסתיימה כעת: בשלב זה, אין שינוי בהנחיות. חסימות הצירים נמשכות ללא שינוי. יש לשמור על עירנות ולהימנע משהייה או נסיעה במקומות חשופים. בכל שינוי נעדכן בהודעה מסודרת", לשון ההודעה.

רשימת הכבישים החסומים:
כביש 232- מצומת מפלסים ועד צומת סעד.
כביש 34- מצומת יד מרדכי ועד צומת ניר עם.
כביש 4- מצומת זיקים עד כביש הגישה למעבר ארז.

חסימות כבישים בצירים מרכזיים
שתפו עם חברים
שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בווטסאפ
Picture of על הכותב
על הכותב

מאור בן יעקב - מייסד הפורטל יזם ומומחה לשיווק דיגיטלי לעסקים.

עוד מאמרים שכדאי לקרוא!

כיכר השהיד ברהט עדיין קיימת

למרות ההבטחות: כיכר השהיד שהוקמה ברהט שלא כחוק – עדיין קיימת לפני כחצי שנה, שוטרים ובלשים ביצעו פעילות מבצעית בעיר רהט שבמהלכה סאנד אל ערבד

קרא עוד »
נתיבות דיגיטל