נתיבות דיגיטל

נתיבות דיגיטל

איך לשווק טוב יותר את משרד עורכי הדין שלכם?

תוכן עניינים

כשאתם פותחים משרד עורכי דין משלכם, אתם אחראים לא רק למומחיות שלכם בעריכת הדין, אלא גם ליצירת תוכניות שיווק ופיתוח עסקי שיחשפו אתכם באופן עקבי לעיניי לקוחות חדשים. למרות שזה נראה כמו סוג של עבודה אחרת לגמרי, אתם צריכים תוכנית שתאפשר ללקוחות פוטנציאליים להיות מודעים למשרד שלכם.

בין אם מדובר במשרד של עורך דין צווארון לבן מומחה בתחום, או של עורך דין לצוואות, אתם צריכים לתת את הדעת גם על שיווק המשרד שלכם. אבל יש לנו חדשות טובות: אתם לא צריכים להיות אלה שיוצרים ומיישמים את כל מה שנדרש כדי להוציא לפועל את התוכנית השיווקית.

למעשה, עדיף למסור זאת לידיהם של המומחים. עם זאת, כדאי שתהיו מודעים לכמה יסודות שבהם ניתן להשתמש בעת פיתוח אסטרטגיות שיווק למשרד עוה״ד שלכם.

להתמקד בערוץ שיווקי אחד בכול פעם

יש עורכי דין שמתפתים לנסות לעשות הכול בבת אחת ואז משיגים תוצאה די בינונית, בעוד שעדיף לו היו מתמקדים בערוץ שיווקי אחד בכול פעם.

התמקדות בערוץ שיווקי בודד תאפשר למקד את המאמצים ולהפיק ממנו את המרב, במקום להתפזר על כמה ערוצים וללכת לאיבוד. כדי לעשות זאת אתם צריכים לדעת היכן הקהל שלכם מבלה ולהגיע אליו ביעילות.

חמש הדרכים שבהן עורך דין, בין אם הוא מתמחה במקרקעין, בייצוג בתיקי עבירות הלבנת הון או בתחום אחר, יכול להשיג לקוחות חדשים הן:

  • מדיה בתשלום
  • מדיה בבעלות
  • מדיה מרוויחה
  • שותפויות
  • והפניות מקצועיות מפה לאוזן

לאחר שתבחרו את הדרכים הטובות ביותר להשגת לקוחות חדשים למשרד שלכם, תוכלו לבחור גם בערוצי שיווק אחרים.

כדי להתחיל, עדיף לבחור בערוץ שמבטיח סבירות גבוהה להמרה עבורכם, ולהישאר אתו לפני שתרחיבו את הפעילות לערוץ הבא. בדרך זו תבנו לעצמכם בסיס איתן לצמיחה ממנה תוכלו להמשיך ולגלגל את מאמצי השיווק שלכם לאורך זמן.

להשקיע בפרסום דיגיטלי

פרסום מקוון של משרד עורכי דין מציע אפשרות שיווקית שמסוגלת להגיע לקהל היעד שלכם כאשר יש סיכוי גבוה שהם נזקקים לשירותיו של עורך דין.

אם אתם רק בתחילת הדרך, השקעה בפרסום דיגיטלי, למשל באתר של העיר שלכם, תאפשר לכם להכניס רגל בדלת השיווק. שימו לב שחשוב לבדוק את הדברים עם לשכת עורכי הדין ולהבטיח שמודעות הפרסום שלכם עומדות בתקנות.

אבל אם מדובר באתר האינטרנט של המשרד שלכם, תוכלו להשקיע בקידום אתרים. הסתמכות יתרה על פלטפורמות המציעות פרסומות דיגיטליות, עשויה להותיר אתכם ללא שליטה על ביצועי המודעות הללו, מה שעלול לפגוע בתוצאות. לכן, כדאי לשקול השכרת שירותיה של חברה לקידום אתרים שתוכל לשפר את הדירוג שלכם במנועי החיפוש השונים. כך, אם מישהו יחפש עורך דין בתחום שלכם בקרבת מקום המגורים, השם של המשרד שלכם ידורג גבוה בדף החיפוש.

שתפו עם חברים

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בווטסאפ
נתיבות דיגיטל