מגמות מובילות בעיצוב מטבחים

נראה כי מה שמייחד את הטרנדים החדשים בתחום עיצוב המטבח הוא שהם לא מגמות חולפות שבאות והולכות, אלא עיצובים נצחיים ובו בזמן מודרניים, תכונות שישפרו את חלל המטבח שלכם לשנים הבאות.

  • המטבח הוא לב הבית

אחד הטרנדים המובילים בעיצוב מטבחים יוקרתיים, מציב את המטבח כמרכז הבמה של הבית. המטבח נועד לא רק לבישול. כאן מטעינים את הטלפונים, מפטפטים עם בני המשפחה תוך כדי גריסת חטיפים, פורשים על שולחן האוכל את עבודת האומנות שהילד היצירתי צריך להשלים, מאזינים למוזיקה ורוקדים בכיף. זה מקום שבו מתרחשים החיים, שבו אתם יכולים להסתובב בנוחות עם אנשים אהובים, לחתוך ירקות כשאתם עומדים זה לצד זה ולנהל שיחות ארוכות.

  • התאמת עיצוב המטבח לעיצוב הכללי של הבית

כל סגנון עיצובי מפגין מאפיינים ייחודיים המשפיעים על התאמת עיצוב המטבח לנושא העיצובי הכללי של הבית. אגב, התבוננות בהתפתחות המוצלחת של עיצובי המטבחים היוקרתיים, מאסתטיקה מסורתית למודרנית יותר, מלמדת שעיצוב מטבחים נמשך היום יותר לגישה מינימליסטית.

  • גישת העיצוב המינימליסטי

הגישה המינימליסטית מאמצת אסתטיקה טבעית ונקייה, המשלבת אלמנטים כמו עץ, אבן וגוונים רכים של צבעי אדמה ומוגברת על ידי שפע של אור טבעי. פשטות העיצוב היא לא רק אסתטית אלא גם נצחית. עם זאת, חזית המטבח משדרת אמנם פשטות אבל מבחינת הארון או המזווה, לכול פריט במטבח יש מטרה ומקום ייעודיים היוצרים כאילו בלגאן מאורגן שמכיל שפע של פריטים. אין דבר שיכול לגרום לנחת רוח יותר ממזווה מאורגן.

  • משטח עבודה במטבח המשולב בטכנולוגיה

התקנת משטחי עבודה, שבהם מוטמעים מסכי מגע לתכנון ארוחות, לתצוגה של מתכונים ואפילו להדרכות בישול אינטראקטיביות, תהפוך יותר ויותר נפוצה ותשנה את המטבחים המודרניים כך שיהיו עוד יותר חכמים בעתיד הקרוב.

  • מכשירים נסתרים

מכשירי חשמל אינטגרליים, סמויים מהעין, כולל מקרר, מדיח כלים או תנור, מתמזגים בצורה חלקה עם הארונות ושומרים על מראה עיצובי נקי ולא עמוס בסגנון המטבח המודרני.

לא רק המכשירים הם אינטגרליים אלא גם העמדות לטעינת המכשירים שמובנות בתוך אי המטבח ובדלפקים כדי לספק מענה נוח וידידותי לאורח החיים הטכנולוגי שלנו.

  • חוויית מציאות רבודה (Augmented Reality)

מלאכת עיצוב המטבח המשתמשת בטכנולוגיה של מציאות רבודה מאפשרת לכם לחוות את פריסת המטבח, הצבעים והמכשירים השונים, עוד לפני שתקבלו החלטה פיזית כלשהי לגבי עיצוב החלל. אפליקציות של מציאות רבודה מאפשרות הדמיה בזמן אמת שיכולה להבטיח שתבחרו בעיצוב המתאים באופן המושלם ביותר להעדפות של המשפחה שלכם.

  • הוספת צבעוניות למטבח

יש מעצבים המעודדים בעלי בתים להעז ולהשתמש בצבעים רבים יותר במטבח שלהם, באופן כללי. צבע לא חייב להיות נועז והוא יכול להיות ׳מושתק׳ ויפהפה כצבע רך שנוח יותר לחיות אתו לאורך זמן.

  • אנרגיה יעילה

כדי לשמור על הסביבה, המטבח המודרני אמור להציע חיסכון באנרגיה. מכשירי חשמל חסכוניים באנרגיה מאפשרים למטבח שלכם לקדם קיימות ולהפחית את טביעת הרגל הפחמנית.

נכתב בשיתוף >> https://modulnova.co.il/

שתפו עם חברים
שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בווטסאפ
על הכותב
על הכותב

מאור בן יעקב - מייסד הפורטל יזם ומומחה לשיווק דיגיטלי לעסקים.

עוד מאמרים שכדאי לקרוא!

למה כדאי לתקן אייפד בחנות רשמית

תיקון האייפד בחנות רשמית או במרכז שירות מורשה מציע מספר יתרונות ומבטיח רמה גבוהה של איכות, מומחיות ושירות לקוחות. חנויות רשמיות משתמשות בחלקי אפל מקוריים

קרא עוד »
למה כדאי להביא מדביר כל שנה

הבאת מדביר מדי שנה זה אמצעי יזום ומניעתי המציע מספר יתרונות בשמירה על סביבה נקייה ממזיקים והגנה על הרכוש מפניהם. ביקורים קבועים של מדביר מאפשרים

קרא עוד »
למה כדאי לקחת את הילד לריפוי בעיסוק

ריפוי בעיסוק יכול להציע יתרונות רבים לילדים המתמודדים עם אתגרים שונים. ריפוי בעיסוק יכול לעזור להתמודד עם עיכובים התפתחותיים אצל ילדים הקשורים למיומנויות מוטוריות, עיבוד

קרא עוד »
איזה עסקים צריכים מזכירה אישית

עסקים בגדלים ובתעשיות שונות יכולים להפיק תועלת ממזכירות אישית או עוזרות צמודות כדי לספק תמיכה אדמיניסטרטיבית, לנהל משימות ולייעל את התפעול של העסק. במאמר נביא

קרא עוד »
נתיבות דיגיטל