ניתן לממש תשוקות סקסואליות בעזרת הטכנולוגיה

הטכנולוגיה השתלטה על כל היבטי החיים שלנו. אנחנו צמודים כל היום לטלפון הסלולרי שלנו ולעתים קרובות מזכירים בשיחות שלנו את פייסבוק ואינסטגרם. ככול שהתלות שלנו בטכנולוגיה הלכה וגברה, כך יותר אנשים החלו להשתמש בה גם כדי לספק את התשוקות המיניות שלהם.

היום, רבים פונים לאינטרנט כדי לחפש שותפים שמוכנים לקשרים כיפיים בלי מחויבויות, ורושמים במנוע החיפוש מילים כמו ׳שוגר דדי׳ או ׳קוקסינליות להכיר׳, כדי לממש את התשוקות שלהם. יש אתרי הכרויות המיועדים לדייטים מזדמנים שכאלה, ומאפשרים למשתמשים לציין את ההעדפות המיניות שלהם באתר כדי לקבל הצעות המתאימות להעדפות אלה.

אפליקציות מין שכאלה, שזמינות בסמארטפון שלנו, לוקחות את עולם הדייטים המקוונים לרמה חדשה לגמרי ומאפשרות למשתמשים למצוא בני זוג מיניים מזדמנים, המתאימים להעדפות שלהם.

למצוא את התשוקה שלכם באינטרנט

יותר ויותר אנשים מאי פעם מוצאים אהבה באינטרנט עם אפליקציות שכולם מכירים. עם זאת, ׳אהבה׳ היא לאו דווקא מה שכולם מנסים למצוא ברשת. לפעמים, מה שאנשים מחפשים זה אדם שיעזור להם להגשים את הפנטזיות המיניות שלהם. עבור חלקם, בן הזוג המושלם חייב להיות מישהו שיבין את הרצונות העמוקים ביותר שלהם, מיניים או אחרים.

לאור הצרכים הללו, החלו לצוץ בשוק הדייטים גם אתרים ואפליקציות שעוזרות במיוחד לכול אדם למצוא את התשוקה שלהם במיטה. אפליקציית היכרויות שכזאת נולדה כדי להקל על המשתמשים למצוא באופן מדויק את מה שהם אוהבים.

אפליקציית היכרויות ייעודית

כולם יודעים שאפליקציות היכרויות יכולות להציע פתרון מהיר למציאת דייט ללילה אחד, אבל הן לא מוגדרות כך. בין אם אנשים משתמשים בהן כדי למצוא קשר לא מחייב או בן זוג לחיים, רוב האפליקציות הנפוצות הללו פועלות במסווה תמים המתיימר להציע דרך מודרנית למציאת אהבה. הן לא מסייעות למשתמשים לנווט בהיבטים הנחשבים לטאבו ולתשוקות שלא אומרים אותן בקול רם.

אולי אנחנו כבר ב-2024, אבל עבור אנשים מסוימים, הזכרת הפטיש שלהם לכפות רגליים בדייט הראשון, עדיין אינה נוחה.

פחד מדחייה הפך לאחד הסימפטומים של אפליקציות ההיכרויות. זה משהו שמאלץ את המשתמשים להציג את עצמם בצורה שנראית להם מושכת יותר מאחרות. אבל תופעת הלוואי של אילוץ זה יכולה להיות פספוס של התאמה עם מישהו שבאמת מתאים להם.

אפליקציית היכרויות בסגנון של טינדר, למשל, מעודדת שידוכים מסורתיים ומקדמת יחס חיובי למיניות אבל לא ליחסים קינקיים יותר עם פנטזיות, העדפות ופטיש, שנתקלים בשיימינג.

לפרט תשוקות בפרופיל האישי באתר ההיכרויות

כדי לסייע למשתמשים הנחשבים ליותר ׳קינקיים׳ ביחסי המין שהם מחפשים, החלו אפליקציות היכרות ייעודיות לאפשר למשתמשים לפרט בפרופיל שלהם את התשוקות המיניות שלהם, ולסייע לאפליקציה להתאים להם אנשים אחרים, שגם הם מחפשים את אותן העדפות.

האפשרות לבחירת ההעדפות המיניות מציעה לכל אחד לציין במה הוא מעוניין, באמצעות הנחיות כמו ׳כן׳ או ׳ניתן לדיון׳. עם זאת, האתר מאפשר למשתמשים להעניק את הסכמתם לפרסום ההעדפות המיניות שלהם, להתאמה זו או אחרת. נכתב בשיתוף >> https://www.flirtot.co.il/

שתפו עם חברים
שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בווטסאפ
על הכותב
על הכותב

מאור בן יעקב - מייסד הפורטל יזם ומומחה לשיווק דיגיטלי לעסקים.

עוד מאמרים שכדאי לקרוא!

למה כדאי לתקן אייפד בחנות רשמית

תיקון האייפד בחנות רשמית או במרכז שירות מורשה מציע מספר יתרונות ומבטיח רמה גבוהה של איכות, מומחיות ושירות לקוחות. חנויות רשמיות משתמשות בחלקי אפל מקוריים

קרא עוד »
למה כדאי להביא מדביר כל שנה

הבאת מדביר מדי שנה זה אמצעי יזום ומניעתי המציע מספר יתרונות בשמירה על סביבה נקייה ממזיקים והגנה על הרכוש מפניהם. ביקורים קבועים של מדביר מאפשרים

קרא עוד »
למה כדאי לקחת את הילד לריפוי בעיסוק

ריפוי בעיסוק יכול להציע יתרונות רבים לילדים המתמודדים עם אתגרים שונים. ריפוי בעיסוק יכול לעזור להתמודד עם עיכובים התפתחותיים אצל ילדים הקשורים למיומנויות מוטוריות, עיבוד

קרא עוד »
איזה עסקים צריכים מזכירה אישית

עסקים בגדלים ובתעשיות שונות יכולים להפיק תועלת ממזכירות אישית או עוזרות צמודות כדי לספק תמיכה אדמיניסטרטיבית, לנהל משימות ולייעל את התפעול של העסק. במאמר נביא

קרא עוד »
נתיבות דיגיטל