טרנדים בעולם ההיכרויות המקוונות ב-2024

כשהשנה החדשה כבר בעיצומה, הטרנדים המאפיינים את אתרי ההיכרויות העדכניים כבר כאן. ובגלל השינוי שניכר בפנויים ופנויות המחפשים להגשים את חלומותיהם בדרכם למערכת היחסים המתאימה להם, יש לאתרי ההיכרויות פרספקטיבה חדשה לגמרי שאולי פשוט תהפוך את 2024 לשנת ההיכרויות הטובה ביותר עד כה.

לדוגמה, אם אתם חולמים לפגוש מלכת סאדו אבל אתם גרים במקום שבו לא סביר שתצליחו לפגוש אחת כזו, עדכון המיקום שלכם באפליקציית ההיכרויות תאפשר לכם לראות פרופילים מתאימים לתשוקה שלכם שגרים באזור אחר.

אנשים מחפשים בני זוג עם Rizz

אם עדיין לא שמעתם את המונח החדש ׳ריז׳ (Rizz), אתם לא לבד. רבים מתחילים ללמוד את המשמעות של המונח שטבע דור ה-Z (Gen-Z).

Rizz הוא פשוט קיצור של ׳כריזמה׳. והמשמעות היא היכולת למשוך בן זוג רומנטי או סקסי. היום המונח  Rizzיוצר סערה גדולה באוצר המילים של עולם הדייטים. בשנת 2024, אנשים מחפשים בני זוג עם Rizz. לפי המחקר, 52% מבין הפנויים והפנויות רואים ב-Rizz איכות אטרקטיבית, ו-43% מתוכם מודים שנפלו ברשתו של מישהו רק בגלל ה- Rizz שלו.

קחו זאת כאות שהגיע הזמן שתצאו קצת מהקליפה שלכם ותפגינו את האישיות שלכם! לדוגמה, אל תעצרו את חוש ההומור שלכם כשאתם עם אנשים חדשים או מצטרפים לחוג חדש, ואל תפחדו לצחוק על עצמכם כשאתם עושים זאת לראשונה. יציאה מאזור הנוחות שלכם שמלמדת שאתם לא פוחדים להיות עצמכם באופן אותנטי, תעזור לכם להוכיח לאחרים שיש לכם Rizz!

פחות אנשים משלימים עם מה שנקרא Ghosting (נוכחות מתמדת של האקס בחייהם)

אנשים סוף סוף החליטו לא להשלים יותר עם אותו Ghosting, שמשאיר את האקס נוכח בחיים שלהם. בשנת 2024, הקריאה היא לא להחיות שוב את היחסים בגלל שאנחנו עדיין רוצים לצאת אתו, אלא יותר כדי לשים קץ לניסיון הנואל שלו לסיים דברים. במקום לתת לאקס לתעתע בנו, אנחנו חמושים היום בתגובות המאפשרות לנו לסיים את היחסים בצורה בוגרת.

אם אתם חושדים שזהו מצבכם, אל תתנו לאקס להמשיך בתעתועים. רשמו לעצמכם כמה תגובות שתוכלו לשלוח לו כדי לסיים את הפרשה בצורה בוגרת. לדוגמה: ׳היה נחמד להכיר אותך אבל זה לא עובד בשבילי, שיהיה לך בהצלחה!׳ או ׳נהניתי לצאת אתך לבר אתמול בלילה אבל איני רואה שזה הולך לאן שהוא אז בהצלחה בהכול!׳. החזירו את הכוח לידיים שלכם וסיימו את הדברים בדרכי נועם.

פנויים ופנויות מתחשבים יותר בשגרת הדייטים שלהם

לפי המחקר, סדר העדיפויות השנה מתייחס לטיפול עצמי ולבריאות נפשית, והוביל לכך שיותר ממחצית הפנויים הפכו לפתוחים יותר לגבי בריאותם הנפשית, ורבים מהם עושים מאמץ כדי להאט את קצב הדייטים, ולא להיגרר לחיים הסובבים סביב הדייטים.

לדוגמה, במקום לגלול בין האפליקציות כל לילה מתוך הרגל, הם מכוונים את התדירות ומנסים לא לבזבז את זמנם על כך. במקום לצאת לדייטים הם נפגשים עם חברים, או משקיעים בטיפול עצמי.

נכתב בשיתוף >> https://www.meflartetim.co.il/

שתפו עם חברים
שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בווטסאפ
על הכותב
על הכותב

מאור בן יעקב - מייסד הפורטל יזם ומומחה לשיווק דיגיטלי לעסקים.

עוד מאמרים שכדאי לקרוא!

למה כדאי לתקן אייפד בחנות רשמית

תיקון האייפד בחנות רשמית או במרכז שירות מורשה מציע מספר יתרונות ומבטיח רמה גבוהה של איכות, מומחיות ושירות לקוחות. חנויות רשמיות משתמשות בחלקי אפל מקוריים

קרא עוד »
למה כדאי להביא מדביר כל שנה

הבאת מדביר מדי שנה זה אמצעי יזום ומניעתי המציע מספר יתרונות בשמירה על סביבה נקייה ממזיקים והגנה על הרכוש מפניהם. ביקורים קבועים של מדביר מאפשרים

קרא עוד »
למה כדאי לקחת את הילד לריפוי בעיסוק

ריפוי בעיסוק יכול להציע יתרונות רבים לילדים המתמודדים עם אתגרים שונים. ריפוי בעיסוק יכול לעזור להתמודד עם עיכובים התפתחותיים אצל ילדים הקשורים למיומנויות מוטוריות, עיבוד

קרא עוד »
איזה עסקים צריכים מזכירה אישית

עסקים בגדלים ובתעשיות שונות יכולים להפיק תועלת ממזכירות אישית או עוזרות צמודות כדי לספק תמיכה אדמיניסטרטיבית, לנהל משימות ולייעל את התפעול של העסק. במאמר נביא

קרא עוד »
נתיבות דיגיטל