הסכם לקוחות - דיגיטל ביי סיטי

אני הח"מ, (להלן שם העסק שמולא בטופס) ת.ז. (להלן מספר תז שמולא בטופס) מאשר לך בזאת את הטיפול בשיווק העסק שלי, ומתחייב לשלם לך את התשלומים הנקובים להלן:

סוגי השירותים שאנחנו נותנים לך:

שירותים שונים לקידום עסק כמו:

ייעוץ שיווקי וכתיבת תוכן וכתבות (כגון כתבות תדמית וכדומה)  ברשתות החברתיות, גוגל, באמצעי המדיה השונים, והכל כפי שמפורט ומוסכם לקמן:

שלושה מסלולי שיווק: 

מיני אתר/כרטיס דיגיטלי: המכיל בתוכו פרטים כללים על העסק, טופס יצירת קשר, תמונות העסק, ויצירת לידים. כמו כן קידום האתר בקידומים אורגניים בגוגל, ובעיתונים המקומיים למטרת חשיפת העסק, ותנועה של לידים לעסק.

קופונים והטבות: במידה והעסק יבחר לפרסם מודעת קופון ו/או הטבות, ינתן שירות לפרסום הקופון/ההטבה באתר ובשאר פלטפורומות הפרסום של דיגיטל ביי סיטי תוך יצירת פוסט כולל גרפיקה ופרסום הקופון/ההטבה בעמוד הקופונים וההטבות בעיר בו תתבצע העסקה. כמו כן, במידה וקיים לעסק "מיני אתר" – יתבצע שיוך בין הקופון לאתר העסק.

באנר פרסום אגרסיבי: באתר הכללי יפורסם ריבוע פוסט שיתפרסם באתר ובפלטפורומות החברתיות.

פירוט עלויות השירות:

מיני אתר (כאמור בסעיף 1): 200 ₪ + מע"מ

קופון והטבה (כאמור בסעיף 2): 50 ₪ + מע"מ 

באנר פרסום אגרסיבי (כאמור בסעיף 3): 500 ₪ + מע"מ 

תנאי התשלום:

התשלום הראשוני יועבר בתאריך ההצטרפות לשירות. תאריך החיוב הבא יהיה באותו תאריך בחודש שלאחר מכן.

תמיכה ושירות לקוחות:

לצורך עדכון או הסרה של נתוני העסק מהאתר, עליך לפנות לחברת  דיגיטל  ביי סיטי דרך פורטל העסקים תוך בדיקה חוזרת כי בקשתך בוצעה. לצורך עדכון או הסרה של פרטי העסק שלך מהאתר ניתן שירות באמצעות בוט בווצאפ שמתקשר בצורה ישירה עם שירות הלקוחות של דיגיטל ביי סיטי.

מדיניות ביטולים והחזרים:

השירות ניתן ללא התחייבות וניתן לבטלו בכל עת. עם זאת, עליך להודיע לנו 30 יום טרם הפסקת השירות בהודעת מייל או בהודעה אחרת, מוסכם בזאת כי התשלום בתוך 30 הימים יועבר ללא תנאים.

בסוף חודש בו התקבלה הודעת הפסקת השירות יפסק שירות מיני אתר וכן שאר השירותים שניתנו ע'י חברת דיגיטל ביי סיטי.

לחברת דיגיטל ביי סיטי בעלות מלאה על אתריה ושאר מוצריה ובאפשרותה להחליט על המשך התקשרות עם הלקוח. במידה וחברת דיגיטל ביי סיטי  תחליט על הפסקת השירות, היא תודיע על כך ללקוח. כמו כן התשלום יפסק ותבוטל הוראת הקבע.

מוסכם עליי כי:

  • על הלקוח לשלוח חומרים נדרשים במטרה לקדם את העסק הכולל תמונות של העסק וכיוצ"ב. 
  • על הלקוח להיות אחראי לתת קריידיט לבעלי המקצוע .(צלם וכו) 
  • באחריותי (הלקוח) להעביר חומרים/מסמכים/תמונות וכיו"ב לאחר קבלת אישור מהבעלים החוקיים בעניין זכויות יוצרים תוך הקפדה על מתן קרדיט כפי הנדרש ע"פ חוק.
  • הגביה עבור השרות נעשית ממועד החתימה על הסכם זה.
  •  אין אני אחראי לתוכן שיפורסם לאחר אישור מזמין העבודה 
  • אי עמידה בהסדר התשלומים תאפשר לדיגיטל ביי סיטי להפסיק את שיווק העסק באופן מידי  ללא קבלת רשות הלקוח.
נתיבות דיגיטל